Půjčka na fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo

Rychlé a výhodné úvěry na udržitelné zdroje vytápění a výrobu vlastní elektřiny

Ekokologické zdroje se vyplatí. Kvalitní tepelné čerpadlo sice stojí od sto tisíc korun výše, ale dokáže vám ušetřit alespoň třetinu nákladů na vytápění. Můžete na něj dostat dotaci až 140 000 Kč.

Fotovoltaika vám v našich zeměpisných šířkách dokáže v průměru ušetřit polovinu nákladů na elektřinu a obdržíte na ni dotaci až 200 000 Kč.

Nejdřív platba, až potom dotace
Podmínkou je, že jak čerpadlo, tak i fotovoltaickou elektrárnu musíte zaplatit předem, dotaci vám stát pošle až po zprovoznění, respektive po připojení do sítě.

A právě zde vám přijde vhod naše půjčka. Umožní vám pořídit si ekologické zdroje ještě předtím, než dotaci dostanete. Šetřit na energiích tak můžete začít hned!

Kolik vám půjčíme?
Od 100 tisíc do 10 milionů korun s dobou splácení od 1 roku do 20 let. Sazby našich půjček začínají na 7 % ročně.

Co budeme potřebovat?
Půjčujeme výhradně oproti zajištění nemovitostí. Díky tomu máme solidní záruku, že se nám naše peníze vrátí, a můžeme vám nabídnout mnohem nižší úrok než jiné společnosti. Vy tak ušetříte..

Obdržím dotaci a chci splatit úvěr dříve
Za zákona máte nárok splatit úvěr předčasně. Naše společnost vám tuto možnost poskytuje zdarma. Pokud tedy obdržíte dotaci na udržitelné zdroje rychle a budete chtít půjčené peníze splatit, není to žádný problém.

Online žádost o úvěr

Vyplňte formulář níže a do 4 pracovních hodin Vás kontaktují naši specialisté.

  Informace o požadovaném úvěru

  Minimální výše úvěru je 100 tisíc Kč. Maximální výše úvěru je 10 milionů Kč.

  Poskytujeme úvěry zajištěné nemovitostí. Vyberte typ nemovitosti, kterou chcete použít k zajištění požadovaného úvěru.

  Osobní údaje


  Jak to celé probíhá?

  V CREDIT holdingu děláme vše pro to, aby byl celý proces co nejjednodušší a nejrychlejší.

  Z

  Posouzení žádosti

  Po odeslání vaší žádosti naši úvěroví specialisté posoudí vaši žádost. Po jejím úspěšném schválení spolu podepíšeme smlouvu.

  Vyplacení

  Do dvou dnů od podpisu smlouvy obdržíte peníze na účet. Můžete je použít, jak chcete.

  h

  Standardní splátka

  Po vyplacení začíná standardní, obvykle měsíční, splácení úvěru. Výši splátky vám předem vypočteme.

  Navíc s CREDIT holding

  V případě potíží vám po dohodě zdarma umožníme přerušit splácení. Díky tomu získáte čas a prostor na vyřešení nenadálé situace, aniž byste se dostali na seznam dlužníků.

  Co o nás řekli

  Měl jsem několik nevýhodných půjček s vysokým úrokem, ale v žádné bance mi nechtěli vyjít vstříc. Teprve v Credit holdingu mi všechny půjčky sloučili do jedné, s nízkým úročením. Ušetřím tak na splátkách několik tisíc měsíčně.

  Milan Kosejk, Hodonín

  I ruční výroba a prodej designových strojů může být postižena pandemickou a energetickou krizí. Pokud vám ještě banka pozastaví provozní úvěr na nákup materiálu a financování výroby, tak rozhodně není lehké situaci řešit. Jednání s Credit holdingem bylo profesionální a velmi rychlé. Během krátké doby jsme mohli spustit i výrobu inovovaného elektro bicyklu pro následující rok.

  Martin Grmela

  výrobce designových elektro bicyklů, AGE COM

  Mám starší dům, ve kterém žije můj otec. Potřeboval jsem nutně opravit elektřinu, která byla ve špatném stavu, a proto jsem si od Credit holdingu půjčil potřebnou částku. Moc se líbilo jednání firmy a rychlost, s jakou jsem dostal peníze na účet.

  Michal Němeček, Velký Chlumec u Berouna